MENÍME PLÁNY - kvôli situácií s COVID-19

 

 

  

"Ako mnohých z Vás, aj nás postihla pandémia korona vírusu COVID-19. Mali sme viacero možností, ako sa prispôsobiť aktuálnej situácií bez toho, aby sme museli prepúšťať, prípadne zavrieť celú firmu na neurčito.

 

A keďže sa nemôžeme stretávať, rozhodli sme sa využiť naše dlhoročné skúsenosti v stavebníctve a našu širokú sieť skúsených profesistov a ponúknuť Vám naše služby online."

Ing. Ľuboš Vislocký
CEO HYGGE HOMES s.r.o.

 

 

 

 

Čo pre Vás vieme urobiť  - TERAZ?

 

Pomôžeme Vám 

 

Čo všetko vieme spraviť online    

 

S čím Vám vieme pomôcť

 

 

 

 

 

 

 

 

Vypracovanú dokumentáciu Vám pošleme elektronicky alebo vytlačenú poštou, tak, aby ste boli pripravení realizovať vaše projekty, keď sa uvoľní situácia.

 

 

 

 

 

"Život musí ísť ďalej, neseďme doma so založenými rukami!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S čím Vám vieme pomôcť?

 

 

 

Pozemok:

 

Chystáte sa alebo práve kupujete pozemok?

 

Našli ste, chcete kúpiť Váš vysnívaný pozemok? V čase krízy je ešte dôležitejšie byť si istý, že je vhodný na výstavbu rodinného domu.  Vhodnosť pozemku je potrebné zhodnotiť podľa viacerých kritérií, noriem a vyhlášok tak, aby ste pri získavaní stavebného povolenia nenarazili na žiadny problém.

 

Ozvite sa nám a my Vám online skontrolujeme pozemok na dostupných úradoch a Vy budete mať záruku, že nekupujete mačku vo vreci.

 

 

Kúpili ste pozemok a rozmýšľate, čo ďalej? (prípojky, projekt domu, rozdelenie pozemku...)

 

Kúpili ste pozemok a zastavila Vás v ďalšom postupe kríza?  Pripravte sa na realizáciu a nestrácajte čas. Sme pripravení Vám pomôcť: spracujeme projekt rodinného domu podľa Vašich predstáv, spracujeme projekt na prípojky, zabezpečíme získanie stavebného povolenia, rozdelíme pozemok.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dom

 

 

Kúpili ste pozemok a katalógový projekt domu?

 

Kúpili ste pozemok a vybrali ste si k nemu katalógový projekt domu?  Ak Vám chýba zakreslenie situácie s prípojkami a vjazdom na pozemok, ozvite sa nám, situáciu Vám spracujeme a poštou pošleme až k Vám domov.

 

 

Potrebujete vybaviť stavebné povolenie na rodinný dom?

 

 

Kúpili ste pozemok, máte projekt domu, potrebujete vybaviť stavebné povolenie, ale neviete na koho sa obrátiť počas pandémie? Nestrácajte čas, dopracujeme Vám potrebné výkresy a dokumenty, pripravíme a podáme žiadosti na úrady, vybavíme stavebné povolenie.

 

 

 

“ Aj keď my všetci sedíme doma, úrady naďalej pracujú. “

 

 

 

 

Potrebujete upraviť projekt rodinného domu podľa Vašich predstáv?

 

Máte projekt domu, ale potrebovali by ste spraviť zmeny podľa Vašich požiadaviek? Ozvite sa nám a my vám zapracujeme požadované zmeny, zabezpečíme spracovanie potrebných profesií (statika, TZB, kúrenie, chladenie, projekt elektro). Všetko potrebné vytlačíme a doručíme poštou alebo elektronicky.  

 

 

Chystáte sa rekonštruovať dom a potrebujete projekt rekonštrukcie?

 

Chystáte sa rekonštruovať dom a potrebujete projekt rekonštrukcie? Ozvite sa nám a my Vám zabezpečíme komplet dokumentáciu rekonštrukcie domu spolu s profesiami - statika, elektro, kúrenie, voda, kanál.  Všetko potrebné vytlačíme a doručíme poštou alebo elektronicky.  

 

 

Kúpili ste katalógový projekt rodinného domu a potrebujete ho dopracovať na stavebné povolenie?

 

Kúpili ste katalógový projekt rodinného domu a potrebujete ho dopracovať pre stavebné povolenie? Ozvite sa nám a my Vám pomôžeme spracovať projekt pre stavebné povolenie. Pripravíme a podáme žiadosti na úrady, vybavíme stavebné povolenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Byt

 

 

Rozmýšľate nad kúpou bytu, ale neviete sa rozhodnúť?

 

Dohodnite si s nami online konzultáciu a my Vám na základe skúseností pomôžeme rozhodnúť sa, prípadne nájsť to najlepšie riešenie.

 

Kúpili ste nový byt a chcete ho prispôsobiť Vašim požiadavkám?

 

Ozvite sa nám a my Vám pomôžeme vyriešiť dispozíciu a zariadenie bytu podľa Vašich požiadaviek. Vypracujeme návrh kúpeľne, kuchyne, či  nábytku spolu s výkazom výmerom.  

 

Rozmýšľate nad rekonštrukciou bytu?

 

Dohodnite si s nami online konzultáciu a my Vám poradíme, ako najlepšie využiť priestor, ako efektívne zariadiť kuchyňu, kúpeľňu, pomôžeme Vám s výberom nového nábytku, spracujeme projekt. Pripravíme dokumentáciu pre majstrov s výkazom výmerom.  

 

Zastavil korona vírus Vaše podanie projektu na stavebné povolenie?

 

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme dopracovať projekt, podať žiadosti na úrady, podať projekt na stavebné povolenie, či vybaviť inžiniering.

 

 

 

 

Prevádzka

 

 

Máte zatvorenú prevádzku, výrobu, podnik? Využite lockdown na ich rekonštrukciu.

 

Máte zatvorenú prevádzku, výrobu, podnik a rozmýšľate nad ich rekonštrukciou? Dohodnite si s nami online konzultáciu a my Vám pomôžeme nájsť to najlepšie riešenie. Spracujeme projekt, pripravíme dokumentáciu na ohlášku, prípadne na stavebné povolenie. Spolu s našimi profesistami nájdeme riešenie vhodné pre Vás.

 

 

Máte rozpracovaný projekt prevádzky, výroby, či podniku? Pomôžeme Vám ho dokončiť!

 

Máte rozpracovaný stavebný projekt, ale nestihli ste ho pred krízou dokončiť? Dohodnite si s nami online konzultáciu a my Vám v spolupráci s našimi profesistami pomôžeme nájsť to najlepšie riešenie, vypracujeme projekt a pomôžeme Vám s jeho dokončením.

 

 

 

“Jedinečná príležitosť dať si vypracovať
štúdiu domu, návrh rekonštrukcie domu, bytu, prevádzky,
za najlepšiu cenu!”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekonštrukcia

 

 

Chceli by ste zatepliť strechu a využiť ju na bývanie?

 

Bývate v rodinnom dome a rozmýšľate nad zateplením strechy, aby ste ju mohli použiť na rozšírenie domu? Neviete ako začať a čo to obnáša? Dohodnite si s nami online konzultáciu a my Vám vysvetlíme, čo Vás čaká,  pomôžeme s výberom toho najlepšieho riešenia a materiálov a v prípade potreby spracujeme projekt rekonštrukcie tak, aby Vás počas rekonštrukcie nezastihlo nič nečakané.

 

 

Máte rozostavanú stavbu, rozpracovaný projekt rodinného domu, prerábky kancelárie, obchodného priestoru, či prevádzky?

 

Dostali ste sa kvôli korona vírusu do problémov s rozostavanou stavbou (rozpracovaným projektom) rodinného domu, prerábky kancelárie, obchodného priestoru, prevádzky) a neviete, ako ho dokončiť? Nestrácajte čas a ozvite sa nám, sme pripravení Vám pomôcť.

 

 

Chcete zrekonštruovať záhradnú chatu na trvalé bývanie?  Poradíme Vám, ako na to.

 

 

 

Potrebujem konzultáciu

 

 

Nenašli ste sa v žiadnom z hore uvedených príkladoch, ale potrebujete odborne poradiť?

 

Neváhajte a ozvite sa nám, máme dlhoročné skúsenosti v stavebníctve a širokú sieť profesistov, ktorí  sú pripravení  pomôcť vyriešiť Váš stavebný problém.

 

 

 

 

 

 

Ako na to?

 

 

 

1.    Ozvite sa nám

 

telefonicky:    0905 414 968
emailom:       info@hyggehomes.sk

 

 

2.    Pripravte si podklady

 

Vašu ideu, plán, rozpracovaný projekt, fotografie stavby, prevádzky, všetko, čo by nám uľahčilo komunikáciu online.

 

 

3.    Prvá konzultácia ZADARMO (15-20min)
 

Na prvej konzultácií si prejdeme Vaše plány, projekt, problém a dohodneme sa na ďalšom postupe, na ďalšom telefonáte, ktorý už vieme urobiť aj za pomoci video rozhovoru.Dohodneme sa, aké ďalšie podklady od Vás potrebujeme, odhadneme rozsah prác.

 

Počas trvania padnémie COVID-19 platí 50% zľava na naše služby. Pôvodná cena služby 30 euro/hodina, nová cena služby 15 euro/hodina.

 

 

4.    Spracovanie dohodnutého projektu

 

Čas a rozsah spracovania projektu bude záležať od zadania.

 

 

5.    Odsúhlasenie navrhnutého riešenia projektu

 

V prípade potreby zapracovanie zmien podľa Vašich požiadaviek.

 

 

6.    Dopracovanie projektu

 

 

7.    Odovzdanie projektu

 

Projekt vieme odovzdať v elektronickej podobe alebo v tlačenej podobe poštou.

 

 

 

 

KONTAKT:

 

"Musíme si pomáhať, všetko je v našich rukách."

 

Ing. Ľuboš Vislocký, CEO

info@hyggehomes.sk

+421 905 414 968