Aký je rozdiel medzi domami HYGGE HOMES a štandardne predávanými domami?

 

 

Aj vy ste už od známych počuli vetu „všetky tie nervy stáli za to“? Ten pocit, keď je človek „vo svojom“ je nezameniteľný, ale podľa nás k tomu nevedie len cesta plná stresu a omeškaných termínov. Klientovu skúsenosť a zážitok sme mali na zreteli po celý čas  tvorby konceptu a procesu stavby domov Hygge Homes. Čo presne ponúkame?

 

 

 

 

 

Ako sa to robí štandardne

 

Štandardne od prvej obhliadky pozemku po úspešnú kolaudáciu domu môžu ubehnúť roky. Človek si musí prejsť jednotlivými fázami od projektovej dokumentácie, cez vybavenie stavebného povolenia až po realizáciu a kolaudáciu stavby, sám. Veľakrát sa musí rozhodovať bez toho aby mal všetky potrebné informácie.

 

Pri výbere pozemku, jednotlivých stavebných materiálov a technológií musí riešiť veci, ktorým nerozumie a nemá dostatok praktických skúsenosti a vedomostí, aby sa rozhodol správne. Kupujúci častokrát nakoniec nechávajú rozhodnutie na druhých ľudí, ktorí ale nemusia mať rovnaký vkus a názor ako oni.

 

 

 

 

 

Ako to robíme my

 

Vďaka projektu Hygge Homes má klient od začiatku k dispozícií všetky informácie, ktoré potrebuje aby sa vedel správne rozhodnúť.

 

 

✓     Pred kúpou pozemku pomôžeme klientovi zistiť základné informácie o pozemku. Viac o tejto téme nájdete tu.

✓     Pri výbere domu dostane klient všetky informácie o materiáloch, technológiách a procese výstavby, spolu s položkovým rozpočtom.
✓     Počas spracovania projektu pre stavebné povolenie a získavania stavebného povolenia je klient informovaný o jednotlivých krokoch.
✓     Pred začatím výstavby sa vypracuje realizačný projekt s finálnym položkovým rozpočtom. Klient už na začiatku presne vie, čo si ide kúpiť.
✓     Počas realizácie klient kontroluje výstavbu na základe vopred určených míľnikov, podľa ktorých sa uskutočňuje fakturácia.
✓     Ručíme za to, že sa dom postaví podľa realizačného projektu a dohodnutého harmonogramu.
✓     Následná kolaudácia domu je už len “formálna” záležitosť na oficiálne uvedenie domu do užívania.

 

 

S Hygge Homes vám vďaka dlhoročným skúsenostiam a použitím nových technológii dávame možnosť prejsť celým procesom plynulo a bez starostí. Sprevádzať vás budeme od výberu pozemku, cez získanie stavebného povolenia, samotnú realizáciu výstavby, až po finálnu kolaudáciu a odovzdanie domu.

 

V porovnaní so štandardným domom je výstavba domu Hygge Homes výrazne rýchlejšia, zatiaľ čo záťaž na strane klienta je značne znížená. Presvedčte sa sami.

 

 

 

Porovnanie rozsahu, časového hľadiska a zaťaženosti klienta pri výstavbe HYGGE HOMES v porovnaní so štandardným domom

 

 

 

 

Každý projekt si osvojíme už v prvotnom štádiu a preberáme zodpovednosť za všetky štádiá výstavby, ktoré by ste pri klasickej stavbe riešili s viacerými dodávateľmi, alebo sami.

 

Keďže je celý projekt v našich rukách, vieme zabezpečiť rovnomernú kvalitu a rýchlosť, ako aj finálnu cenu celej výstavby domu a dokončovacích prác v interiéri a exteriéri.

 

Navyše, celkovú sumu si môžete zistiť ešte pred prvým stretnutím v našom online konfigurátore.

 

 

 

“S projektom HYGGE HOMES má klient dokonalý prehľad o celom procese 
a jednoducho sleduje, ako projekt napreduje.“ [HH]

 

 

 

 

 

 

Mohlo by vás zaujímať: