Postavíme základy vášho domu na prvom stretnutí

 

 

Osobné stretnutie je pre obe strany veľmi dôležité: dom síce reálne nepostavíme, ale dáme mu jasné obrysy prepojením vašich očakávaní a možností, ktoré vám  HYGGE HOMES ponúka.

 

 

Priebeh stretnutia je nasledovný

 

Stručne si prejdeme, čo vlastne HYGGE HOMES je a kto za ním stojí. Priblížime vám naše jedinečné riešenie rastu domu, popis použitých materiálov, smart technológií a proces výstavby.

 

 

Následne si zodpovieme pár dôležitých otázok:

 

 

     1. Aká je vaša predstava o veľkosti domu?     ......................................................................................................

    2. Aký veľký pozemok pre dom HYGGE HOMES potrebujeme?

    3. Aké charakteristiky má spĺňať pozemok, aby bol vhodný na výstavbu?

    4. Aká je ideálna orientácia pozemku?

    5. Aké prípojky sú potrebné?

□    6. Čo všetko je zahrnuté v cene domu?

    7. V akých krokoch prebieha financovanie výstavby domu?

 

 

 

Náš tip: Ešte pred kúpou pozemku je dobré si overiť, či je pozemok vhodný na výstavbu.

 

Ak nám pošlete číslo parcely a katastrálne územie, kde sa pozemok nachádza, vieme vám do 1-2 dní spracovať situáciu umiestnenia domu na pozemku. Tiež overíme základné informácie, ako napríklad: či ide o intravilán/extravilán, kto je vlastníkom príjazdovej cesty a aká je územnoplánovacia informácia pre daný pozemok.

 

V prípade potreby vám vieme spracovať položkový rozpočet a harmonogram platieb, ktoré potrebujete pri komunikácii s bankou ohľadom hypotekárneho úveru.

 

 

 

„Je osobné stretnutie nevyhnutné?
Na osobnom stretnutí sa nám väčšinou podarí odpovedať na konkrétne otázky klienta a detailnejšie mu objasniť náš projekt (kontakt).”

 

 

 
Mohlo by vás zaujímať: